Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

01.04.2024

У Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся крайовий вишкіл

30-31 березня 2024 р. в КУТОР «Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр» відбувся всеукраїнський пластовий захід – Крайовий вишкіл РОВ 371 (булавних 30), який проходив з метою підготовки дорослих пластунів-волонтерів до таборового літа.

Легенда заходу – мандрівка учасників на острів і допомога Робінзона Крузо здійснити цю подорож.

25 учасників з різних куточків України: Тернополя, Бережан, Зарваниці, Стрия, Калуша, Мукачеве, Великої Березовиці, Коломиї, Рогатина, Львова, Калуша дізнавалися, як це бути виховником на таборі, що робити, як це робити і загалом як «вижити». Знайти відповіді на ці питання їм допоміг Робінзон Крузо. Він запросив усіх відвідати свій острів, щоб там досвідчені інструктори поділилися знаннями, досвідом, веселими історіями.

Знання, які отримали учасники під час вишколу допоможуть у проведенні майбутніх таборів, а саме: табір в системі виховання уладу пластунів новаків, передтаборові приготування, історичні ігрові комплекси, таборова казка, обрядовість в таборі, точкування як оцінуювання пластунів, важливе в перші дні табору, роль впорядника в таборі, впоряд та дисципліна, таборова гігієна, мандрівка в часі табору.

2 дні життя на острові були захопливими, насиченними інформацією та сповненими пригод у пошуках відповідей на запитання.