Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини запрошує на відкриття художньої виставки
КУТОР «Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини» спільно з кафедрою дизайну і теорії мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують всіх небайдужих тернополян та гостей міста 2 квітня 2024 р. о 12:00 год. відвідати відкриття художньої виставки «ЗВИТЯЖЦІ. Пам'яті тих, хто повернувся на щиті».
![](http://server.tor.gov.ua/file/116/05a5de41c7b0cf9ba88b3251669d7512.jpg)
У відкритті виставки візьме участь Ольга Деркачова – письменниця, докторка філологічних наук, професорка педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Виставка діятиме в адміністративній будівлі КУТОР «Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини» за адресою: м. Тернопіль, вул. Медова, 5.
Вхід вільний!