Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: rada.trc@tor.gov.ua
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2023 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

05.07.2024

Депутати Тернопільської обласної ради внесли зміни до обласної програми «Ветеран» на 2020-2024 роки

Під час продовженого першого пленарного засідання сьомої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання депутати прийняли рішення «Про внесення змін до обласної програми «Ветеран» на 2020-2024 роки».

Враховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони і правоохоронними органами, Тернопільська обласна рада вирішила щомісячно здійснювати доплату до пенсії в сумі 4000 гривень особам, на яких поширюється статус ветеранів ОУН-УПА.

«Ветерани ОУН-УПА – борці за волю та незалежність України, котрим ми завдячуємо тим, що наша держава таки відбулася. Їх подвиг вже став легендою, а щирий патріотизм, жертовність, незламність, мужність і сила духу надихають сучасних Героїв, дають сили та наснагу на боротьбу проти московського агресора, – зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук. – У нашій області проживають 62 ветерани ОУН-УПА. Багато з них досі залишаються активними учасниками суспільного життя, та все ж таки – це люди похилого віку, які потребують нашої уваги та підтримки. Тернопільська обласна рада вважає своїм обов’язком турбуватися про ветеранів визвольної боротьби, і навіть у важкий час війни ми шукаємо можливості покращення їх матеріального становища».

Тернопільська обласна військова адміністрація має врахувати вказані зміни до обласної програми «Ветеран» на 2020-2024 роки, передбачивши виділення необхідних додаткових коштів з обласного бюджету для забезпечення у 2024 році виплат ветеранам ОУН-УПА.