Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: ternopil.rada@gmail.com
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

Прийом громадян

 Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення.

Усі звернення громадян, подані на особистому прийомі, реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Питання, з якими звертаються громадяни, по змозі розв’язуються під час особистого прийому. Особа, яка веде прийом, керується законодавчими та іншими нормативними актами і в межах своєї компетенції

Як потрапити на особистий прийом

   Організація проведення особистого прийому громадян покладається на сектор з питань прийому та розгляду звернень громадян виконавчого апарату Тернопільської обласної ради (інформація за телефоном (0352)25-37-52)) та здійснюється відповідно до графіку.

Рекомендації громадянам, які звертаються на особистий прийом до керівництва Тернопільської обласної ради

1. Уважно ознайомитися з графіком прийому громадян керівництвом обласної ради та положеннями Закону України "Про звернення громадян".

2. Якщо питання, яке потребує вирішення, відрізняється складністю, а його розгляд вимагає вивчення значної кількості документів, фактів тощо, то заявникові бажано завчасно викласти питання в письмові формі. При собі потрібно мати документи, які засвідчують особу, а також документи, що обґрунтовують поставлене питання.

3. Намагатися відповідати по суті на запитання посадової особи, яка веде прийом. Точні відповіді на задані питання дозволяють всебічно з'ясувати зміст звернення, знайти шлях його оптимального вирішення.

4. Уважно вислухати роз'яснення посадової особи, яка веде прийом. Це допоможе швидше прийняти за зверненням правильне і обґрунтоване рішення.

5. Пам'ятати, що керівництво та інші посадові особи Тернопільської обласної ради зацікавленні в правильному та своєчасному вирішенні поставленого громадянином питання, завжди готові надати допомогу, дати пораду, роз'яснення, які ґрунтуються на законах України.

Графік прийому громадян

Головко
Михайло
ЙосифовичГолова Тернопільської обласної ради
Болєщук
Володимир
МихайловичПерший заступник голови Тернопільської обласної ради
Сопель
Ігор
МихайловичЗаступник голови Тернопільської обласної ради

Під час запису на прийом через електронну приймальню людина має можливість викласти суть питання з яким записується. Це дає змогу розглянути поставлене питання, підготувати на нього відповідь або здійснити потрібні дії для вирішення цього питання. Саме питання буде розглянуто і можливо в день прийому запитувач зможе почути чітку відповідь на поставлене запитання.

Я ознайомлений(на) з інформацією щодо запису на прийом
увійти до приймальні